סיגריות אלקטרוניות

מבחר סיגריות אלקטרוניות מהיצרנים המובילים בעולם. מודים - סיגריות אלקטרוניות מתקדמות עם אפשרויות רבות, כגון בעלי שליטה בפלט המתח/ההספק, בקרת טמפרטורה, ומגוון אפשרויות נוספות, שנועדו לשיפור חוויית האידוי וזמן השימוש של המוד. באתר סיג תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של מכשירי סיגריה אלקטרונית מטובי המותגים והיצרנים בעולם. בסיג תוכלו לרכוש ערכות מלאות או סוללות בנפרד (מודים לסיגריות אלקטרוניות) בעוצמות משתנות המתאימים לחוויית איוד משתנה, ישנם שני סוגי מכשירים כאלו בעלי סוללה מובנת הנטענת על ידי כבל טעינה או סוללות חיצוניות אותם רוכשים בנפרד בהתאם לסיגריה האלקטרונית ועוצמתה. בחרנו לייבא עבורכם את הערכות והמכשירים המובילים בשוק בשלל גדלים וצורות שיתאימו לכל אחד ואחת לפי בחירתו האישית. סיגריה אלקטרונית הפכה למוצר מוביל בכל רחבי העולם בגלל שהיא בטוחה באופן חד משמעי מעישון ומהווה אלטרנטיבה למעשנים אשר מעוניינים לצמצם את הנזק הנגרם מעישון.

סיגריה אלקטרונית
סיגריות אלקטרוניות הגיעו אלינו כבר בשנת 2004 הן נחשבו ללהיט גדול באותה התקופה ומספר שנים לאחר מכן הפופולריות של סיגריה אלקטרונית מעט דעכה (ספוילר – היא עוד עתידה לחזור, ובגדול..).

בשנים האחרונות, בזכות הטכנולוגיות והחידושים השונים בתחום סיגריות אלקטרוניות זוכות לעדנה מחודשת, כאשר עוד ועוד מעשנים נחשפים ליתרונותיהן הרבות – בהשוואה לסיגריות הרגילות ועושים את המעבר למוצר.

אז למה בעצם לעבור לסיגריה אלקטרונית כשיש סיגריה רגילה?
סיגריה אלקטרונית טומנת בחובה חוויה נעימה יותר, כאשר במקום לשרוף את הטבק היא מבצעת פעולה של אידוי – מה שגם מונע את הריחות הלא נעימים, גם לא פוגע בסביבה וגם מאפשר פליטה של פחות רעלנים, מה שמיטיב גם עם המעשנים וגם עם הסובבים אותם. מעבר לכך חוויית האידוי של סיגריה אלקטרונית הינה אסטטית יותר ורבים מעידים שהיא גם מהנה יותר.

כידוע, מעשנים רבים סובלים מהנושא של הריחות הלא נעימים הטמונים בסיגריות הרגילות ולכן, חשים אי נעימות מסוימת בכל פעם שהם מדליקים סיגריה – סיגריה אלקטרונית פותרת אותם מהתחושות הלא נעימות הללו וסיבה זו לבדה מעצימה את חוויית האידוי.

כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הסיגריות האלקטרוניות עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות, כאשר הסיגריות נבדלות אלו מאלו, בסוגן, באורכן, בצורתן – וכמובן, גם במחירן.

הבדל נוסף אשר עומד בין הסיגריות האלקטרוניות המוצעות נוגע למותג אשר עומד מאחוריהן – כאשר רשימת המותגים הינה ארוכה וכוללת מספר שמות הנחשבים למובילים.

עורכים היכרות עם היצע האפשרויות
סיגריה אלקטרונית טומנת בחובה שורה ארוכה של יתרונות – בטח אם משווים אותה אל הסיגריות הרגילות. יחד עם זאת, מומלץ עבור כל מעשן שרוצה לבצע את המעבר, להכיר תחילה את האפשרויות השונות המוצעות לו בתחום ואת ההבדלים ביניהם, ובסופו של דבר לבחור את אותה סיגריה אלקטרונית אשר תתאים לו בצורה האופטימאלית – יש לקחת בחשבון כי סיגריה אלקטרונית היא לא מוצר זול והיא אמורה ללוות את המשתמש בה לתקופת זמן ארוכה, לכן, בחירה מושכלת ונבונה במוצר תהיה בעלת חשיבות רבה.

רשת סיג פרוסה ברחבי ישראל ומספקת נוזלים וציוד היקפי לעשרות מוקדי מכירה, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו או להגיע לאחד הסניפים לקבלת שירות מקצועי.
בהצלחה!

ביקורות

הוסף תגובה או ביקורת