מערכת פודים

בשנה האחרונה מערכות פודים הן המוצר המבוקש ביותר בענף הסיגריות האלקטרוניות. מערכת פודים הינה מערכת פשוטה מאוד להפעלה ובדרך כלל נוחה מאוד לנשיאה ושימוש שוטף. מערכת פודים מכילה סוללת הפעלה ו"פוד" שהוא בעצם אביזר שמכיל אמצעי חימום וכותנה. ישנם שלושה סוגי פודים הפופולארי ביותר הינו פוד המאפשר מילוי חוזר, פוד לשימוש חד פעמי, פוד עם סליל להחלפה, אם אתם מעוניינים לרכוש מערכת פודים באתר אנו ממליצים לכם להתייחס לשני מרכיבים מרכזיים בבחירת ערכת הפוד, עוצמת הסוללה לשימוש ממושך יותר ועלות הפוד לשימוש חוזר. באתר סיג בחרנו עבורכם את מערכות הפוד הנחשבות ביותר וזאת לאחר שבדקנו כל ערכה וערכה ואת חווית השימוש, נוחות, אורך חיי הפוד, טעם וחיי סוללה. בכל מערכת פודים תמצאו כבל להטענה חוזרת של הסוללה.
SMOK Nord Pod Starter Kit 1100mAh הנחה 18%
145  119 
Phiness Vega Pod System הנחה 25%
120  90 
Artery PAL 2 II Pod Starter Kit 1000mAh הנחה 23%
155  120 
הנחה 28%
230  165 
VGOD STIG Disposable Pod Kit - 3-Pack הנחה 29%
99  70 
OVNS JC01 Juul Compatible 400mAh Pod Kit הנחה 20%
100  80 
SMOK Mico Resin AIO Pod Kit 700mAh הנחה 28%
125  90 
Rincoe Tix Pod Kit 1000mAh הנחה 14%
140  120 
SMPO OS AIO Starter Kit 650mAh הנחה 14%
140  120 
Innokin DV Pod Starter Kit 500mAh הנחה 29%
140  100 

מערכת פודים
מערכת פודים היא חלק בלתי נפרד מהעולם של הסיגריות האלקטרוניות והיא כוללת למעשה גם את הפוד וגם סוללת הפעלה – ברוב המקרים המערכת תכלול גם כבל ייעודי באמצעותו ניתן לטעון את הסוללה. הפוד הוא למעשה אמצעי החימום אליו שופכים את נוזל האידוי.
מי שעושה את צעדיו הראשוניים בעולם הסיגריות האלקטרונית חשוב שידע להבדיל בין הסוגים השונים של הפודים - קיימים שלושה סוגים שונים של פודים: פודים הניתנים למילוי חוזר, פוד אשר מגיע עם סליל להחלפה ופוד המיועד לשימוש חד פעמי.

הלהיט של עולם האידוי
זה אומנם נכון שסיגריה אלקטרונית היא כבר מוצר יחסית ותיק, אך בשנים האחרונות היא עברה שדרוג משמעותי והפכה לטרנד עולמי בקרב מעשנים בכל העולם ובישראל.
מערכת פודים מהווה חלק בלתי נפרד מהסיגריה האלקטרונית ולכן, חשוב להכיר את האפשרויות השונות המוצעות בתחום ולבצע בחירה מושכלת במערכת המתאימה תוך שימת דגש על פרמטרים כגון: אורך חיי הסוללה, טעם, חוויית השימוש, מחיר ונוחות.

כמובן, שפרמטר חשוב בבחירת מערכת פודים נוגע לסוג הפוד, כאשר הסוג הפופולארי ביותר הוא פוד אשר מאפשר שימוש חוזר.

עושים את הבחירה הנכונה
אומרים שאין חכם כבעל ניסיון כך שהדרך הטובה ביותר לבחירה נבונה של מערכת פודים, היא ניסיון ותהייה. יחד עם זאת, בטרם בחירת מערכת פודים, כדאי לאסוף תחילה מידע על כל האפשרויות המוצעות: המותגים, מה המערכת כוללת, איכות הפוד וכדומה – ניתן לנסות ולקבל המלצות ממאדים וותיקים לגבי מערכות פודים אשר מומלצות על ידיהם – חשוב לקחת בחשבון שהעדפה האישית היא אינדיבידואלית.

כמובן, שבעידן האינטרנט זה פשוט מאוד לאסוף מידע על מערכת פודים, דרך רשת האינטרנט – כדאי לנצל את הנגישות הפשוטה למידע ולנצל אותה על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר בפודים.

רשת CIG היבואן המוביל בישראל למערכות פודים ועטי אידוי!
ברשת סיג בחרנו עבורכם את מערכות הפודים (עטי אידוי) המובילים בעולם אנו דואגים להישאר מעודכנים לגבי כל מוצר חדש אשר יוצא אל השוק, מזמינים ומנסים עבורכם, ורק במידה והמוצר ראוי אנו מציעים אותו למכירה.

חלק מהמשתמשים רואים בעט אידוי (מערכת פודים) מוצר משלים וחלק מוצאים בו את הפתרון המלא, חשוב לציין שבגלל שמדובר במכשירים קטנים פיזית מדובר גם בעוצמת אידוי נמוכה יחסית שבדרך כלל דורשת רמת ניקוטין גבוהה יותר מסיגריה אלקטרונית רגילה.

בכל שאלה לגבי אחת ממערכות הפודים המוצעות למכירה באתר אתם כמובן מוזמנים להתייעץ איתנו.

ביקורות

הוסף תגובה או ביקורת