מודים לסיגריה אלקטרונית

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מודים לסיגריה אלקטרונית מיצרנים מובילים. ההבדלים המרכזיים בין המודים השונים הם הגודל, המחיר, מספר הסוללות שכל מוד עובד איתן וישנם מודים המופעלים על ידי סוללה פנימית מובנית או מודים עם סוללות חיצוניות. מודים לסיגריה אלקטרונית הינם הרכיב המרכזי המאפשר לכם להתאים את העוצמה בהתאם לסגנון האידוי. כיום ישנם מודים מתקדמים ביותר המאפשרים בקרת טמפרטורה, נעילה, התאמה לסלילים מסוימים, הגנות סוללה ואפילו כאלו שמופעלים על ידי מסך מגע או קול. בחרנו עבורכם מגוון רחב מאוד של מודים וסוללות לסיגריה אלקטרונית שמתאימים לכל סגנונות האיוד ולכל כיס.

סיגריה אלקטרונית מודים
אז מהו מוד בעצם? מוד הינו סוללה לרוב עם שבב אשר מאפשר שליטה בעוצמה וכיוון טמפרטורה, ברוב המודים לסיגריה אלקטרונית תמצאו גם מצב בקרת טמפרטורה מתקדם וכיוון עקומת טמפרטורה בהתאמה אישית.
מוד לסיגריה אלקטרונית בדרך ככל מגיע עם מסך ויזואלי על מנת לאפשר למשתמש תצוגה ברורה של הנתונים המופיעים על הצג.
ברוב המודים הנתונים הינם:
- עוצמה.
- בקרת טמפרטורה.
- מד אום
- מתח ישיר
- מספר השאיפות
- מצב הסוללה
ישנם מודים לסיגריה אלקטרונית בעלי סוללות חיצוניות ופנימיות, חשוב להתאים את המוד הנרכש לסגנון האידוי המבוקש, קיימים מודים באלפי צורות, משקלים, ישנם מודים בעלי סוללה אחת שתיים ואף יותר, אם אתם חדשים בתחום רצוי שתקבלו יעוץ והכוונה לבחירת המוד הנכון שיתאים בדיוק לסגנון האידוי המבוקש.
אחד הגורמים המשפיעים על מחיר המודים המופיעים באתר הינו השבב המותקן בכל מוד, ככל שהשבב איכותי יותר מחיר המוד יהיה גבוה יותר, לא בהכרח כל משתמש צריך מוד עם שבב מתקדם, במיוחד עם השימוש הוא בעוצמות נמוכות במצב טמפרטורה בלבד.
כיום רמת המכשירים הנמכרים בשוק היא גבוהה מאוד כמעט אצל כל היצרניות המובילות, אנו בסיג בוחרים עבורכם מוצרים שניסינו ובדקנו לפרטי פרטים אך ורק מיצרנים מוכחים שעומדים בסטנדרטים שלנו.
רשת סיג פרוסה ברחבי הארץ וניתן לקבל מידע והכוונה בכל אחד מהסניפים המובילים שלנו. אתם גם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות הנייד.


ביקורות

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה או ביקורת