קיטים מלאים

קיטים מלאים לסיגריה אלקטרונית או ערכות מתחילים הינם מערכות אידוי מלאות הכוללות סוללה, טנק, או פוד. ערכות אלו נקראות "ערכות מתחילים" מכיוון שהן מביאות פתרון שלם ללקוח הסופי. בקטגוריה זו תוכלו למצוא קיטים למתחילים, קיטים למתקדמים, ומערכות פוד. ההבדל המשמעותי בין הערכות בדרך כלל קשור לסגנון האידוי ואופן השימוש, הערכות מגיעות בשלל גוונים, גדלים וצורות, ואנו בחרנו עבורכם את הקיטים הפופולאריים ביותר. אם רכשתם את אחת מהערכות באתר אנו ממליצים לכם לרכוש יחד עם הערכה סלילים או פודים להחלפה לשימוש עתידי.

סיגריות אלקטרוניות קיטים מלאים

כמה פעמים אמרתם לעצמכם "ביום ראשון נפסיק לעשן" וברגע שיום ראשון המיוחל הגיע, מצאתם תירוצים להמשיך ולדחות את מועד הפסקת העישון עד לאין סוף..
אם תודו על האמת הנושא הזה מטריד אתכם, אתם באמת רוצים להפסיק לעשן ולפתור את עצמכם מכל הנזקים הבריאותיים הטמונים בסיגריות, אתם אולי פשוט לא יודעים לעשות את זה, או לפחות איך להתחיל עם זה.

אז אחד הפתרונות שיכולים לסייע לכם בהשגת המטרה בא לידי ביטוי בצורת קיטים מלאים שהם בעצם סיגריה אלקטרונית ומיכל מילוי או מערכות ALL IN ONE.
זה לא שאם תעברו מהסיגריות הרגילות לאלקטרוניות אתם תגמלו בתוך יום אחד, אבל זה בהחלט יכולה להיות תחילתו של תהליך גמילה מוצלח.

מעבר לעובדה כי סיגריות אלקטרוניות טומנות בחובן חוויות שימוש איכותית בצורה משמעותית מעישון של סיגריות רגילות – מדובר על פעולת אידוי נעימה של נטולת ריחות רעים, יש לאותן סיגריות אלקטרוניות גם יתרונות נוספים, אשר חלקם יכולים לסייע בהליך הגמילה.
אז אחרי שתחליפו את ההרגל של שריפת הניקוטין להרגל חדש של אידוי, שימו לב שאתם יכולים לעבור מנוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית אשר מכיל ניקוטין לנוזל נטול ניקוטין – המעבר אמור להיות בדרך כלל הדרגתי, לכן כדאי לחפש בשלב ראשון נוזל מופחת ניקוטין ורק לאחר מכן לעבור לנוזל שהינו נטול ניקוטין באופן מוחלט.

הליך הדרגתי בעזרת קיט מלא

כולם יודעים שבכדי שתהליכים בחיים יוכתרו בהצלחה עליהם להיות הדרגתיים וזה רלוונטי בעיקר להליכים אשר מטרתם גמילה מהרגלים שונים.
קיטים מלאים או מערכות סיגריה אלקטרונית הם שער הכניסה לעולם האידוי מערכות אלו באות בשלל גדלים וצורות, גם סגנונות האידוי משתנים מערכה לערכה, יש ערכות קטנות שעובדות בעוצמה נמוכה עם סוללה מובנית ויש ערכות מתקדמות יותר שעובדות עם סוללות חיצוניות בעוצמה גבוהה יותר, בין הקיטים המלאים לסיגריה אלקטרונית תוכלו גם למצוא ערכות קומפקטיות במיוחד אשר עוצבו במיוחד עבור מתחילים ועל מנת להקל על המעבר בין השימוש בסיגריות לאידוי.

קיטים מלאים ערכות מתחילים

בחברת סיג מתמחים ביבוא הפצה ושיווק של ערכות מתחילים, כמעט בכל חודש צצות ערכות חדשות בשוק העולמי ואנו עוקבים בדריכות אחר כל קיט חדש שיוצא לשוק, אנו עובדים עם מיטב היצרנים בעולם ודואגים לייבא ארצה ערכות מתחילים וקיטים מתקדמים ובטיחותיים.תחת קטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של קיטים מלאים שיתאימו לכל כיס תרתי משמע.
כל שעליכם לעשות זה למצוא את המוצר שנראה לכם בגודלו ואופן השימוש שיכול להתאים עבורכם.
אנו דואגים לייבא מלאי קבוע של סלילי החלפה למוצרים אותם אנו משווקים, ומנסים להביא מוצרים בטווח סביר של מחירים ודוגמאות.

במידה ואתם מתקשים להחליט איזו ערכה תתאים לכם אתם מוזמנים לבקר באחד מסניפי הרשת שלנו שפזורים ברחבי ישראל על מנת לקבל יעוץ והכוונה לבחירת הקיט הראשון שלכם.
אתם גם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני במידת הצורך.

ביקורות

לא נמצאו נתונים

הוסף תגובה או ביקורת