אטומייזרים וטנקים

מבחר אטומייזרים וטנקים לסיגריה אלקטרונית, שקופים או שקופים חלקית, המאפשרים לראות את כמות הנוזל שבתוכו. האטומייזר הינו החלק החשוב והרגיש ביותר בסיגריה אלקטרונית. הוא האחראי על אידוי נוזל וגם על האיכות, כמות האדים והטעם המתקבל ממנו. באתר סיג תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של טנקים ואטומייזרים לסיגריה אלקטרונית המוצרים מתחלקים לשתי קטגוריות מרכזיות טנקים בעלי סלילים מוכנים להחלפה וטנקים שיועדו לבניה עצמית (מתקדמים). בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של טנקים ואטומייזרים כאלו המתאימים יותר למתחילים ולאלו המבקשים חווית איוד דומה לסיגריה או לאוהבי העננים הסמיכים ומלאי הטעם. אתר סיג מתעדכן כמעט על בסיס יומי במיטב הטנקים והאטומייזרים לסיגריה אלקטרונית המובילים בעולם, אם אתם לא בטוחים לגבי המוצר שיתאים לכם אתם מוזמנים לבקר באחד הסניפים שלנו הפזורים ברחבי ישראל.

אטומייזרים וטנקים לסיגריה אלקטרונית
אז מה הם בעצם אטומייזרים וטנקים?
למעשה מדובר במכליי מילוי נוזל בהם נמצאים סליל וכותנה והם מכילים את נוזל האידוי, הם מגיעים בגדלים וצורות שונות והקיבולת בין טנק לטנק משתנה בהתאם לייעודו ואופן השימוש.

באתר סיג תוכלו למצוא אטומייזרים וטנקים שונים ממיטב היצרנים המתאימים לסגנונות אידוי שונים, על מנת שתוכלו לבחור את הטנק המתאים לכם בואו נעבור על מספר מושגים בסיסיים.

טנק סאב אום:
טנק שהסליל בתוכו מוגדר לפעול בעוצמה גבוהה יחסית מתחת לאחד אום מתאים בעיקר לשימוש בסגנון נרגילה (DL) שאיפה ישר לריאות.

טנק MTL:
טנק שמותאם לשאיפה בסגנון סיגריה שאיפה הדוקה יותר, בדרך כלל מעל אחד אום (לא מחייב) הטנקים והאטומייזרים האלו אהובים במיוחד אצל מאדים מתחילים מכיוון שהם מזכירים להם את שאיפת הסיגריה.

טנקים לבניה:
טנקים שמיועדים לבניה עצמית מיועד למשתמשים מתקדמים אשר מבינים את חוק האום ויודעים כיצד להרכיב סליל או להתאים סליל לטנק, בתוך הקטגוריה הזו קיימים מספר סוגי טנקים דריפרים, RTA, RDTA...

באתר שלנו תוכלו למצוא מלאי רחב מאוד של טנקים ואטומייזרים, המלאי מתעדכן כמעט על בסיס יומי.
אתם מוזמנים לעיין בקטגוריות השונות ולבחור עבורכם את המוצר המתאים, כמו כן אנו דואגים לשמור על מלאי יציב של סלילי החלפה לטנקים בנויים ואם כבר רכשתם טנק מאתרנו תוכלו למצוא לו סליל מתאים תחת הקטגוריה "סלילי החלפה".

הטנק תמיד יורכב על גבי סוללה (מודים) ובאתר תוכלו למצוא ערכות מלאות בעלי סוללה וטנק או טנקים לסיגריה אלקטרונית הנמכרים בנפרד.
במידה ורכשתם טנק וסוללה בנפרד בדקו במפרט אם הסוללה (מוד) מגיעה מובנית או חיצונית.

סיגריה אלקטרונית טנקים ואטומייזרים למתחילים:
למתחילים אנו מציעים לרכוש ערכה מלאה על מנת להקל עליכם את המעבר ואופן השימוש כמו שציינו בתחילת המאמר קיימים שני סוגי אידוי מרכזיים ועליכם לבחור בין שאיפה ישירות לריאות או שאיפה דמוית סיגריה ישנם מספר מוצרים באתר שמסוגלים לספק את שתי חוויות האידוי ואם אתם לא בטוחים אנו מציעים שתגיעו לאחת מחנויות הרשת ליעוץ והדרכה.


ביקורות

הוסף תגובה או ביקורת
Our website is for 18+ only.
Are you 18+?
?האם גילכם מעל 18